"Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 354 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 484 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 5148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 354 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4550 тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 441 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 354 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысы жойылсын.
3. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары А.Т.Шерияздановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 354 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 22 ноября 2016 года № 484. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2016 года № 5148
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 354 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4550, опубликованное 17 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Постановление акимата Актюбинской области от 13 октября 2016 года № 441 "О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 354" отменить.
3. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Шериязданова А.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев