Облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердiң көлемi туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 73 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5190 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 45-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облыстық мәслихатының 01.03.2019 № 381 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күнненбастап қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттерінің арасында абсалюттік мәнімен жылдар бойынша бөліне отырып, үш жылдық кезеңге 2017-2019 жылдарға айқындалсын.
2. Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар:
1) 2017 жылға сомасы 4 948 000 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе каласына 2 919 000 мың теңге;
Мұғалжарға 2 029 000 мың теңге.
2) 2018 жылға сомасы 5 983 000 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе каласына 3 750 000 мың теңге;
Мұғалжарға 2 233 000 мың теңге.
3) 2019 жылға сомасы 7 655 000 мың теңге, соның ішінде:
Ақтөбе каласына 4 995 000 мың теңге;
Мұғалжарға 2 660 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі:
1) 2017 жылға сомасы 22 286 000 мың теңге, оның ішінде:
Әйтекебиге 2 372 000 мың теңге;
Алғаға 2 685 000 мың теңге;
Байғанинге 138 000 мың теңге;
Ырғызға 2 195 000 мың теңге;
Қарғалыға 1 909 000 мың теңге;
Мәртөкке 3 129 000 мың теңге;
Темірге 964 000 мың теңге;
Ойылға 2 504 000 мың теңге;
Қобдаға 2 792 000 мың теңге;
Шалқарға 3 598 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
2) 2018 жылға сомасы 22 814 000 мың теңге, оның ішінде:
Әйтекебиге 2 429 000 мың теңге;
Алғаға 2 733 000 мың теңге;
Байғанинге 121 000 мың теңге;
Ырғызға 2 282 000 мың теңге;
Қарғалыға 1 970 000 мың теңге;
Мәртөкке 3 222 000 мың теңге;
Темірге 930 000 мың теңге;
Ойылға 2 629 000 мың теңге;

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов на 2017 – 2019 годы
Решение маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2017 года № 5190. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2017-2019 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата Актюбинской области от 01.03.2019 № 381 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить объемы трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов в абсолютном выражении на трехлетний период 2017 - 2019 годы с разбивкой по годам.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджетов города Актобе, районов в областной бюджет:
1) на 2017 год в сумме 4 948 000 тысяч тенге, в том числе:
город Актобе 2 919 000 тысяч тенге;
Мугалжарскому 2 029 000 тысяч тенге.
2) на 2018 год в сумме 5 983 000 тысяч тенге, в том числе:
город Актобе 3 750 000 тысяч тенге;
Мугалжарскому 2 233 000 тысячи тенге.
3) на 2019 год в сумме 7 655 000 тысяч тенге, в том числе:
город Актобе 4 995 000 тысяч тенге;
Мугалжарскому 2 660 000 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов:
1) на 2017 год в сумме 22 286 000 тысяч тенге, в том числе:
Айтекебийскому 2 372 000 тысячи тенге;
Алгинскому 2 685 000 тысяч тенге;
Байганинскому 138 000 тысяч тенге;
Иргизскому 2 195 000 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 909 000 тысяч тенге;
Мартукскому 3 129 000 тысяч тенге;
Темирскому 964 000 тысячи тенге;
Уилскому 2 504 000 тысячи тенге;
Хобдинскому 2 792 000 тысячи тенге;
Шалкарскому 3 598 000 тысяч тенге.
2) на 2018 год в сумме 22 814 000 тысяч тенге, в том числе:
Айтекебийскому 2 429 000 тысяч тенге;
Алгинскому 2 733 000 тысячи тенге;
Байганинскому 121 000 тысяча тенге;
Иргизскому 2 282 000 тысячи тенге;
Каргалинскому 1 970 000 тысяч тенге;
Мартукскому 3 222 000 тысячи тенге;
Темирскому 930 000 тысяч тенге;
Уилскому 2 629 000 тысяч тенге;

Қобдаға 2 780 000 мың теңге;
Шалқарға 3 718 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
3) 2019 жылға сомасы 22 588 000 мың теңге, оның ішінде:
Әйтекебиге 2 422 000 мың теңге;
Алғаға 2 732 000 мың теңге;
Ырғызға 2 278 000 мың теңге;
Қарғалыға 1 987 000 мың теңге;
Мәртөкке 3 255 000 мың теңге;
Темірге 772 000 мың теңге;
Ойылға 2 676 000 мың теңге;
Қобдаға 2 810 000 мың теңге;
Шалқарға 3 656 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес іс-шаралардың қосымша енгізілгені ескерілсін.
Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімге 1, 2 қосымшаларда белгіленгеннен төмен емес көлемде көзделуге тиіс екендігі белгіленсін.
5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
А.ТӨЛЕГЕНОВА С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 73 шешіміне 1- қосымша
2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына қосымша енгізілген профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, соңдай-ақ, инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспанда) қаражаттар
мың теңге
Атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
БАРЛЫҒЫ:
2 416
2 416
2 416
оның ішінде:
1
Ақтөбе қаласы
2 416
2 416
2 416
Облыстық мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 73 шешіміне 1- қосымша
2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін анықтаған кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына қосымша енгізілген, халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге қаражаттар
мың теңге
Атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Барлығы:

Хобдинскому 2 780 000 тысяч тенге;
Шалкарскому 3 718 000 тысяч тенге.
3) на 2019 год в сумме 22 588 000 тысяч тенге, в том числе:
Айтекебийскому 2 422 000 тысячи тенге;
Алгинскому 2 732 000 тысячи тенге;
Иргизскому 2 278 000 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 987 000 тысяч тенге;
Мартукскому 3 255 000 тысяч тенге;
Темирскому 772 000 тысячи тенге;
Уилскому 2 676 000 тысяч тенге;
Хобдинскому 2 810 000 тысяч тенге;
Шалкарскому 3 656 000 тысяч тенге.
4. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями 1, 2 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата
А.ТУЛЕГЕНОВА С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение 1 к решению
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года № 73
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2017-2019 годы, на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
тысячи тенге
Наименование
2017 год
2018 год
2019 год
ВСЕГО:
2 416
2 416
2 416
в том числе:
1
город Актобе
2 416
2 416
2 416
Приложение 2 к решению
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года № 73
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2017-2019 годы, средства на обеспечение деятельности центров занятости населения
тысячи тенге
Наименование
2017 год
2018 год
2019 год
ВСЕГО: