Әйтеке би ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 04 "2016 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада № 5117 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптары, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 04 "2016 жылы әскерге шақыру учаскесіне тiркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4669 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары А.Умирзаковаға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі А. Бердалин

О признании утратившим силу решения акима Айтекебийского района от 15 декабря 2015 года № 04 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2016 году"
Решение акима Айтекебийского района Актюбинской области от 10 октября 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 ноября 2016 года № 5117.
В соответствии статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Айтекебийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Айтекебийского района от 15 декабря 2015 года № 04 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2016 году" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4669, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Жаңалык жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Умирзаковой А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района А. Бердалин