Аралтоғай селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 14 наурызда № 4783 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына сәйкес, Аралтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аралтоғай селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) Аралтоғай селолық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі 2009 жылғы 28 сәуірдегі №7 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-79 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 маусымдағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне:
кіріспедегі "және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталынсын;
мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2) Аралтоғай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі №6 "Аралтоғай селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-118 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашада аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 тармағы алынып тасталынсын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аралтоғай ауылдық округінің әкімі Р.Сейтова

О внесении изменений в некоторые решения акима Аралтогайского сельского округа
Решение акима Аралтогайского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2016 года № 4783
В соответсвии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Аралтогайского сельского округа РЕШИЛ:
Внести в некоторые решения акима Аралтогайского сельского округа следующие изменения:
1) в решении акима Аралтогайского сельского округа на государственном языке от 28 апреля 2009 года №7 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-79, опубликованное 18 июня 2009 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в преамбуле слова "және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" исключить;
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2) в решении акима Аралтогайского сельского округа от 26 сентября 2011 года № 6 "О наименовании улиц села Аралтогай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-118, опубликованное 10 ноября 2011 года в районном газете "Жаңалық жаршысы"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" "село", заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының";
пункт 2 указанного решения исключить.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аралтогайского сельского округа Р. Сейтова