"2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 38 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қыркүйекте № 5056 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 846 225" сандары "4 903 994,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері
"4 139 952" сандары "4 197 721,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 951 236,5" сандары "5 009 006" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
үшінші абзацтағы "60 925" сандары "60 497" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "718 175" сандары "717 157" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "12 000" сандары "25 145,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
алтыншы абзацтағы "10 993" сандары "7 348" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "35 354" сандары "46 560" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 августа 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2016 года № 5056. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 846 225" заменить цифрами "4 903 994,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "4 139 952" заменить цифрами "4 197 721,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 951 236,5" заменить цифрами "5 009 006";
2) в пункте 8:
в абзаце третьем: цифры "60 925" заменить цифрами "60 497";
в абзаце седьмом: цифры "718 175" заменить цифрами "717 157";
в абзаце одиннадцатом: цифры "12 000" заменить цифрами "25 145,1";
3) в пункте 9:
в абзаце шестом: цифры "10 993" заменить цифрами "7 348";
в абзаце восьмом: цифры "35 354" заменить цифрами "46 560";

тоғызыншы абзацтағы "40 956" сандары "54 135,4" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "18 041" сандары "10 188" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "7 848" сандары "19 190" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс етуге – 18 288,0 мың теңге";
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін (инженерлік-көліктік инфрақұрылым, әлеуметтік-мәдени объектілерін) ағымдағы және орташа жөндеуге, елді мекендерді абаттандыруға – 14 759,0 мың теңге";

в абзаце девятом: цифры "40 956" заменить цифрами "54 135,4";
в абзаце десятом: цифры "18 041" заменить цифрами "10 188";
в абзаце тринадцатом: цифры "7 848" заменить цифрами "19 190";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы - 18 288,0 тысяч тенге";
"текущий и средний ремонт инфраструктуры и объектов жилищно-коммунального хозяйства (социально-культурные объекты, инженерно-транспортная инфраструктура), благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках Программы "Дорожная карта занятости 2020" - 14 759,0 тысяч тенге";

11488,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
18288,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1491,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек
9499,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17048,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
274695,1
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
66471,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59476,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2675,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
56001,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
800,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6995,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6995,0
2
Әлеуметтік көмек
189889,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189889,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62004,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек
8416,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21798,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64200,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17355,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16116,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18335,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18335,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16835,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
643648,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
588597,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2753,0
027
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

11488,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
18288,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1491,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9799,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17048,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274695,1
1
Социальное обеспечение
66471,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59476,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2675,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
56001,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
800,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6995,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6995,0
2
Социальная помощь
189889,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189889,1
002
Программа занятости
62004,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8416,0
006
Оказание жилищной помощи
21798,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64200,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17355,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16116,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18335,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18335,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16835,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
643648,1
1
Жилищное хозяйство
588597,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2753,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"