"2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 4864 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 "2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу № 4704 санымен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 899 129,1" деген сандар "3 940 136,1" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"797 901" деген сандар "838 908" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"4 544 883,6" деген сандар "4 585 890,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4 тармақ:
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге – 13 500 мың теңге.";
3) 5 тармақ:
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) жұмыспен қамту - 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты және инфрақұрылымды дамыту есебінен жұмыспен қамтуға – 9 109 мың теңге.";
және мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 18 398 мың теңге.";
5) 7 тармақта:
"21 884" деген сандар "164 543,7" деген сандармен ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Н. Есказиева Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
12 сәуірдегі № 8 шешіміне
1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 196
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 апреля 2016 года № 4864. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликованное 11 февраля 2016 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменении и дополнений:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 899 129,1" заменить цифрами "3 940 136,1";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "797 901" заменить цифрами "838 908";
в подпункте 2)
затраты
цифры "4 544 883,6" заменить цифрами "4 585 890,6";
2) пункт 4:
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) 13 500 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности регионов.";
3) в пункте 5:
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) 9 109 тысяч тенге - на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках дорожной карты занятости 2020.";
и дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
1) 18 398 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.";
5) в пункте 7:
цифры "21 884" заменить цифрами "164 543,7";
6) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Н. Есказиева Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 8 Байганинского
районного маслихата
от 12 апреля 2016 года
Приложение 1 к решению
№ 196 Байганинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
Бюджет Байганинского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ