Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 03 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 қаңтарда № 4664 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 22.01.2016 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты, елді мекендердің өмірлік қызметін қамтамасыз ету мақсатында, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып Қарғалы ауданы әкімінің орынбасары Х.Жылқыбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі Р.Сыдықов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 03 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 января 2016 года № 4664. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 22 января 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 22.01.2016 № 3.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", в связи со сложившейся обстановкой на территории Каргалинского района Актюбинской области, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Каргалинского района Актюбинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Каргалинского района Х.Жылкибекова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района Р.Сыдықов