Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 12 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 ақпанда № 4745 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 21.05.2018 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Реквизиттерінде, атауында және мәтіні бойынша орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинскому" сөздері "Кобдинского", "Кобдинскому" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 24.04.2017 № 77 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кобдинскому району
Постановление Кобдинского районного акимата Актюбинской области от 14 января 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 февраля 2016 года № 4745. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 21 мая 2018 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 21.05.2018 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке и по тексту постановления на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинскому" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинскому", текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 24.04.2017 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі № 245 "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года № 245 "Об автомобильных дорогах" акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кобдинскому району согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Құловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Қобда аудандық әкімдігінің
2016 жылғы 14 қаңтардағы
№ 12 қаулысына қосымша
Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 24.04.2017 № 77 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-КО-66
Қобда-Сарбұлақ-Абдыбұлақ
50
2
KD-КО-67
"Самара-Шымкент"-Бестау-Жарсай

2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Б.Кулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района А.Джусибалиев
Приложение к постановлению
акимата Кобдинского района
от 14 января 2016 года № 12
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кобдинскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 24.04.2017 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-КО-66
Кобда-Сарыбулак-Абдыбулак
50
2
KD-КО-67
"Самара-Шымкент"-Бестау-Жарсай