2016 жылға Мәртөк ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 7 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда № 4737 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 152 қаулысымен (19.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Мәртөк ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Мәртөк ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Мәртөк аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Н. Қалауов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 7 қаулысына қосымша
2016 жылға Мәртөк ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа қатысушының еңбек ақысының көлемі
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орын саны
Жұмыс орын саны
1
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Халық санағын жүргізу
5000 дана
25
25
Қазақстан Республики заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
Ауыл аумағын тазарту

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Мартукскому району на 2016 год
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 12 января 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 февраля 2016 года № 4737. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 15 апреля 2016 года № 152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 15.04.2016 № 152 (вводится в действие с 19.04.2016).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных по Мартукскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Кузембаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Н. Калауов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района № 7 от 12 января 2016 года
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Мартукскому району на 2016 год
Перечень организации
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ и услуг в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количество рабочих мест
1
ГУ "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"
Проведение переписи населения
5000 штук
25
25
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
Очистка территорий села

Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек заңнамасына сәйкес еңбек шарты жасалады. Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбек ақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады. Жұмыс беруші жұмыссыздарды арнаулы киіммен, құрал-саймандармен, жабдықпен еңбекті қорғау туралы заңдарға сәйкес қамтамасыз етеді.

Между работодателем и безработным, участвующим в общественных работах, заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством. Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Работодатель обеспечивает безработных спецодеждой, инструментом, оборудованием в соответствии с законодательством об охране труда.