Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 "Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қаңтарда № 5252 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 527 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 527 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 "Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4930 тіркелген, 2016 жылы 9 маусымда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
"1. Жалпы ережелер" тарауында:
2 тармақта:
мынадай мазмұндағы 1) тармақшамен толықтырылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" коммерциялық емес акционерлік қоғамының мемлекеттік корпорациясы Ақтөбе облысы бойынша филиалы – "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" Департаментінің Мұғалжар аудандық бөлімшесі (бұдан әрі – уәкілетті ұйым);";
1) тармақша 1–1) тармақша болып есептелсін;
8) тармақша алып тасталсын.
"3. Әлеуметтік көмекті көрсету тәртібі" тарауында:
орыс тіліндегі мәтінде 15 тармақтың бірінші абзацы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгертілмейді:
"15. Социальная помощь к памятным датам и праздничным дням оказывается по спискам, утверждаемых акимом Мугалжарского района по представлению уполномоченной организации района, осуществляющего назначения и выплату социальной помощи либо иных организаций без истребования заявлений от получателей.".

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 14 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2016 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2017 года № 5252. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2020 года № 527
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14.12.2020 № 527 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 14 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4930, опубликованное 9 июня 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе, утвержденных указанным решением:
в главе "1. Общие положения":
в пункте 2:
дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
"1) Мугалжарское районное отделение Департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" – филиал некоммерческого акционерного общества Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Актюбинской области (далее – уполномоченная организация);";
подпункт 1) считать подпунктом 1-1);
подпункт 8) исключить.
в главе "3. Порядок оказания социальной помощи":
в тексте на русском языке первый абзац пункта 15 изложить в следующей редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"15. Социальная помощь к памятным датам и праздничным дням оказывается по спискам, утверждаемых акимом Мугалжарского района по представлению уполномоченной организации района, осуществляющего назначения и выплату социальной помощи либо иных организаций без истребования заявлений от получателей.".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия мәслихатының хатшысы
төрағасы
С.Қиясов Н.Калиева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________Қ.Отаров

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Мугалжарского
Мугалжарского районного районного маслихата
маслихата
С.Киясов Н.Калиева
"СОГЛАСОВАННО"
Руководитель государственного учреждения
"Управления координации занятости и
социальных программ Актюбинской области"
________________ К.Утаров