Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі Еңбек ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 21 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 5109 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 27.06.2017 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 29 қыркүйегіндегі №11-26/145 ұсынысының негізінде, Талдысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Еңбек ауылы аумағында ірі мүйізді қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылдық
округі әкімінің м.а Р. Амангелдиева

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 30 сентября 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 октября 2016 года № 5109. Утратило силу решением акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 27 июня 2017 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 27.06.2017 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года №11-26/131, аким Талдысайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Талдысайского
сельского округа Амангелдиева Р.