Шалқар ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй - жайларды беру туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 256 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5189 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қарашадағы № 284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 11.11.2020 № 284 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй – жайлар осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Бурамбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қаниев
Келісілді:
аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
С. Кунтлеуова
Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 желтоқсандағы № 256 қаулысына қосымша
Шалқар ауданында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй – жайлар
Қала, ауылдық округ атаулары
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй – жайлардың орналасқан мекенжайы
1
Қауылжыр ауылдық округі
Қауылжыр ауылының, Есет батыр көшесі, 17 үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қауылжыр ауылдық клубының ғимаратында
2
Бозой ауылдық округі
Бозой ауылының, Ұран Бақтыбай көшесі, 21 үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Бозой ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
Қаңбақты ауылының, Желтоқсан көшесі, 1 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Аяққұм негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Кішіқұм ауылдық округі
Шілікті ауылының, Сарысеппен көшесі, 2 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Тоғыз орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қарашоқат стансасының, Теміржолшылар көшесі, 13 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Қарашоқат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Шоқысу стансасының, Теміржолшылар көшесі, 5 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Шоқысу негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Шетырғыз ауылдық округі
Шетырғыз ауылының, М.Айтасов көшесі, 24 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Қаратоғай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Тұмалыкөл ауылының, Тәуелсіздік көшесі, 3а үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "М. Орынбасаров атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Мөңке би ауылдық округі
Мөңке би ауылының, Мөңке би көшесі, 22 үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Мөңке би ауылдық клубының ғимаратында
6
Біршоғыр ауылдық округі
Біршоғыр стансасының, А.П.Тихонов көшесі, 3 үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Біршоғыр ауылдық клубының ғимаратында
7
Жаңақоныс ауылдық округі
Аққайтым ауылының, Достық көшесі, үй 1 бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Жаңақоныс орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қопасор ауылының, Қопасор көшесі 25 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Қызылту негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Айшуақ ауылдық округі
Бегімбет ауылының, Қарағұл батыр көшесі, 16 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Б. Сүлейменов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Есет ауылының, Ордақонған көшесі, 30 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Сарыбұлақ негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Есет-Көтібарұлы ауылдық округі
Байқадам ауылының, Ә.Молдағұлова көшесі, 8 үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Байқадам ауылдық мәдениет үйінің ғимаратында
10
Ақтоғай ауылдық округі
Қотыртас ауылының, Мектеп көшесі, 1 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Ақтоғай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11
Тоғыз ауылдық округі
Тоғыз ауылының, Толағай көшесі, 4А үй бойынша орналасқан "Шалқар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Тоғыз ауылдық клубының ғимаратында

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями на территории Шалкарского района
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 6 декабря 2016 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2017 года № 5189. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 11 ноября 2020 года № 284
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 11.11.2020 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями на территории Шалкарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Бурамбаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Каниев
Согласовано:
председатель районной
территориальной
избирательной комиссии
С. Кунтлеуова
Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 06 декабря 2016 года № 256
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями на территории Шалкарского района
Найменования города, селького округа
Адрес местонахождения помещении для встреч с кандидитами
1
Кауылжырский сельский округ
в здании Кауылжырского селького клуба государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улице Есет батыра, дом 17 села Кауылжыр
2
Бозойский сельский округ
в здании Бозойского сельского Дома культуры государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улице Уран Бактыбай, дом 21 села Бозой
в здании государственного учреждения "Аяккумская основная школа" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Желтоксан, дом 1 села Канбакты
3
Кишикумский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа Тогиз" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Сарысеппен, дом 2 села Шиликти
в здании государственного учреждения "Средняя школа Карашокат" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Темиржолшылар, дом 13 станции Карашокат
в здании государственного учреждения "Шокысуская основная школа" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Темиржолшылар, дом 5 станции Шокысу
4
Шетыргызский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа Каратогай" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице М.Айтасова, дом 24 села Шетыргыз
в здании государственного учреждения "Средняя школа имени М.Орынбасарова" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Тауелсиздик, дом 3а села Тумалыкол
5
Монкебийский сельский округ
в здании Монкебийского селького клуба государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улице Монке би, дом 22 села Монке би
6
Биршогырский сельский округ
в здании Биршогырского селького клуба государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улице А.П.Тихонова, дом 3 станции Биршогыр
7
Жанаконысский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа Жанаконыс" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Достык 1, села Аккайтым
в здании государственного учреждения "Кызылтуская основная школа" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Копасор, дом 25 села Копасор
8
Айшуакский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Б.Сулейменова" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Карагул Батыра, дом 16 села Бегимбет
в здании государственного учреждения "Сарыбулакская основная школа" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Ордаконган 30, села Есет
9
Есет Котибарулский сельский округ
в здании Байкадамского сельского дома культуры государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улице А.Молдагуловой, дом 8 села Байкадам
10
Актогайский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа Актогай" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Мектеп, дом 1 села Котыртас
11
Тогызский сельский округ
в здании Тогызского селького клуба государственного учреждения "Шалкарский районный отдел культуры и развития языков" расположенного по улица Толагай, дом 4А села Тогыз

Көпмола стансасының, Теміржолшылар көшесі, 4 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "№ 36 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Жылан стансасында, 21 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "№ 33 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Шалқар ауылдық округі
Жылтыр ауылының, Дамбар көшесі, 12 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "Т.Шанов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Шалқар қаласы
Шалқар қаласының, М.Мамедова көшесі, 24 үй бойынша орналасқан Шалқар аудандық білім бөлімінің "№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

в здании государственного учреждения "Начальная школа № 36" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Темиржолшылар, дом 4 станции Копмола
в здании государственного учреждения "Начальная школа № 33" Шалкарского районного отдела образования расположенного на станций Жылан, дом 21
12
Шалкарский сельский округ
в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Т.Шанова" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице Дамбар, дом 12 села Жылтыр
13
Город Шалкар
в здании коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" Шалкарского районного отдела образования расположенного по улице М.Мамедова, дом 24 города Шалкар