Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 4-26 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 мамырда № 3864 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 05 шілдедегі № 19-89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 05.07.2017 № 19-89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3656 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 16 қантарында № 03 (7584) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-220 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 17 ақпанында № 3728 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында № 09 (7590) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 5 сәуірінде № 3771 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 30 сәуірінде № 18 (7599) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 629 290 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 80 219 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31 222 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 мая 2016 № 4-26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 мая 2016 года № 3864. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 05 июля 2017 года № 19-89
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 05.07.2017 № 19-89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3656, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 16 января 2016 года № 03 (7584), в решение Балхашского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 52-220 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 3728, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 24 февраля 2016 года № 09 (7590), в решение Балхашского районного маслихата от 28 марта 2016 года № 2-10 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 апреля 2016 года № 3771, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 30 апреля 2016 года № 18 (7599) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3 629 290 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 80 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 317 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 31 222 тысяча тенге;

трансферттер түсімі 3 505 532 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 392 845 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 127 588 мың теңге;
субвенция 1 985 099 мың теңге;
2) шығындар 3 639 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 15 057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38 178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 598 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

поступления трансфертов 3 505 532 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 392 845 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 127 588 тысяч тенге;
субвенции 1 985 099 тысяч тенге;
2) затраты 3 639 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 15 057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38 178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 121 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 598 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 598 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Балқаш аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушысына (келісім бойынша Ұ. Молдашбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Балхашского района" (по согласованию У. Молдашбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5. Осы шешiм 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Өтельбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-26 шешіміне қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Балқаш ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Б. Отельбаев
Секретарь Балхашского районного
маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от 18 мая 2016 года № 4-26 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Балхашского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

15000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48999
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиядаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1401
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
138302
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
29573
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
29573
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
102
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29471
2
Әлеуметтiк көмек
85600
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
85600
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15271
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5241
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
4162
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
865
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28372
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13461
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23129
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
23129
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
18755
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
970
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
171304
1
Тұрғын үй шаруашылығы
24585
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
12202
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12202
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi

15000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48999
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1401
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
138302
1
Социальное обеспечение
29573
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29573
005
Государственная адресная социальная помощь
102
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29471
2
Социальная помощь
85600
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85600
002
Программа занятости
21028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15271
006
Оказание жилищной помощи
5241
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4162
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
865
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28372
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13461
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23129
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18755
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
970
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
171304
1
Жилищное хозяйство
24585
464
Отдел образования района (города областного значения)
12202
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12202
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)