Қаратұрық селолық округінің Ащысай ауылындағы "Южная" көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қаратұрық селолық округі әкімінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 1-06/11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 тамызда № 3944 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Қаратұрық селолық округінің Ащысай ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2016 жылғы 7 маусымдағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Еңбекшіқазақ ауданы Қаратұрық селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратұрық селолық округінің Ащысай ауылындағы "Южная" көшесі "Атайбек Қасенов" көшесіне қайта аталсын.
2. "Еңбекшіқазақ ауданының Қаратұрық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Ыдрысова Ақмарал Советбековнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімінің
міндетін атқарушы Б. Сокуров

О переименовании улицы "Южная" села Ащысай Каратурыкского сельского округа
Решение акима Каратурыкского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 июля 2016 года № 1-06/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2016 года № 3944
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Ащысай Каратурыкского сельского округа, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 7 июня 2016 года, аким Каратурыкского сельского округа Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Южная" на улицу "Атайбек Касенов" села Ащысай Каратурыкского сельского округа.
2. Возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Каратурыкского сельского округа Енбекшиказахского района" Ыдрысову Акмарал Советбековну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполненим данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Б. Сокуров