Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Іле ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 48-227 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 ақпандағы № 54-254 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 04 наурызда № 3743 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 27-134 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 04.05.2018 № 27-134 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 науырыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Іле ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 48-227 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 13 қазандағы № 3480 тіркелген, аудандық "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 23 қазандағы № 45 (4528) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесіндегі "387-бабының 1-1-тармағына" сөздері "386-бабының 5-тармағына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. "Іле ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы (келісім бойынша Е. М. Жунисов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік экономикалық даму, көлік, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тұрымбетов

О внесении изменения в решение Илийского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 48-227 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Илийскому району"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 54-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 марта 2016 года № 3743. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 4 мая 2018 года № 27-134
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 04.05.2018 № 27-134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского района маслихата от 3 сентября 2015 года № 48-227 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Илийскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 октября 2015 года № 3480, опубликованного в районной газете "Иле таны" от 23 октября 2015 года № 45 (4528)) следующее изменение:
в преамбуле указанного решения слова "пунктом 1-1 статьи 387" заменить на слова "пунктом 5 статьи 386".
2. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел земельных отношений Илийского района" (по согласованию Е. М. Жунисов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Илийского районного маслихата Р. Абилова
Секретарь
Илийского районного маслихата Е. Турумбетов