Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы "Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-937 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 11-1685 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 2 желтоқсанда № 4023 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы "Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-937 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 27 қарашасында № 3589 тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 9 қазанында № 42 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы Такимова Гульнара Тұрсынбековнаға осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Әмірғалиев Мадияр Орынтаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 27 октября 2015 года № 10-937 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Карасайский районный отдел образования"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 7 ноября 2016 года № 11-1685. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 декабря 2016 года № 4023
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 27 октября 2015 года № 10-937 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Карасайский районный отдел образования" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 ноября 2015 года № 3589, опубликованного в газете "Заман жаршысы" от 9 октября 2015 года № 42).
2. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Карасайский районный отдел образования" Такимову Гульнару Турсынбековну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Бигельдиев