Сарыбастау ауылдық округінің Сарыбастау ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 02 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 маусымда № 3882 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 08 шешімімен
Сарыбастау ауылдық округінің Сарыбастау ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 27.09.2016 № 08 шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 13.09.2016 № 06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Кербұлақ ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 11 мамырдағы №15-14-53 ұсынысының негізінде, Сарыбастау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданының Сарыбастау ауылдық округінің Сарыбастау ауылы аумағында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 13.09.2016 № 06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Жангалиева Гүлнар Жәкешовнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Кербұлақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Жангалиева Гулнар Жакешовнаға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыбастау ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Л. Турганбаева

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Сарыбастау Сарыбастауского сельского округа
Решение аппарата акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 20 мая 2016 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2016 года № 3882. Утратило силу решением акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 27 сентября 2016 года № 08
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 27.09.2016 № 08.
Сноска. Заголовок в редакции решения акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 13.09.2016 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
В соответствии подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кербулакского района от 11 мая 2016 года № 15-14-53, исполняющий обязанности акима Сарыбастауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сарыбастау Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 13.09.2016 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
2. Возложить на главного специалиста аппарата акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Жангалиеву Гулнар Жакешовну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата Кербулакского района.
3. Контроль на исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Жангалиеву Гулнар Жакешовну.
4. Настояшее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Сарыбастауского сельского округа Л. Турганбаева