Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 10-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 қарашада № 4022 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 05 наурыздағы № 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.03.2018 № 27-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көксу ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. Байсаринов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Жунусов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

О повышении ставок земельного налога по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2016 года № 4022. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 05 марта 2018 года № 27-3
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 05.03.2018 № 27-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Коксускому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
2. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Коксускому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (по согласованию А. Байсаринов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе маслихата района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района "По вопросам экономического развития района, местного бюджета, охраны природы и сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 01 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Жунусов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков