"Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-12 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 3210 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталқан.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2031 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2013 жылғы 05 қарашадағы № 140 (17 828) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларындағы:
"Жалпы ережелер" 1 бөліміндегі "Жылу энергиясын пайдалану қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 712 қаулысы" деген сөздер "Жылу энергиясын пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Жаңартылған Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 211 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10234 болып тіркелген)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жылу беру маусымына дайындық" 2 бөліміндегі 15 тармақтағы "1000-ға дейін және 1000 В-дан асатын электр желілерін және жылу желілерін қорғау ережелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 қазандағы № 1436 қаулысына" деген сөздер "Электр және жылу желiлерiн күзету, электр және жылу желілерінің күзету аймақтарында жұмыс жүргізу қағидаларын бекіту туралы" ЖаңартылғанҚазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 231 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11011 болып тіркелген)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жылу беру маусымына дайындық" 2 бөліміндегі 20 тармақтағы "Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлігі паспортының нысанын, оны алу Қағидаларын және мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 373 қаулысы" деген сөздер "Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 55 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10516 болып тіркелген)" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-12 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 ноября 2016 года № 3210
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-12 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2031, опубликовано в газете "Знамя труда" от 05 ноября 2013 года № 135 (17851)) следующие изменения:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области, утвержденных указанным решением:
в разделе 1 "Общие положения" слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 712 "Об утверждении Правил пользования тепловой энергией" заменить словами "приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 211 "Об утверждении Правил пользования тепловой энергией (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10234)";
в пункте 15 раздела 2 "Подготовка к отопительному сезону" слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 года № 1436 "О правилах охраны электрических сетей до 1000 и свыше 1000 В, и тепловых сетей" заменить словами "приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 231 "Об утверждении Правил охраны электрических и тепловых сетей, производства работ в охранных зонах электрических и тепловых сетей (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11011)";
в пункте 20 раздела 2 "Подготовка к отопительному сезону" слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2013 года № 373 "Об утверждении формы, Правил и сроков получения паспорта готовности энергопроизводящих и энергопередающих организаций к работе в осенне-зимних условиях" заменить словами "приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 55 "Об утверждении Правил получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями паспорта готовности к работе в осенне-зимний период (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10516)".

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Сансызбай Б. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А.Б. Ахатаев
"___" _______________ 2016 жыл
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика
және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
басқармасы" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Е.А. Көшербаев
"___" _______________ 2016 жыл

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Сансызбай Б. Карашолаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Управление строительства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата Жамбылской области"
А.Б. Ахатаев
"___" _________ 2016 год
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Управление энергетики
и жилищно – коммунального хозяйства
акимата Жамбылской области"
_____________ Е.А. Кушербаев
"___" _________ 2016 год