Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 3152 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 02.10.2023 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14-тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6-тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 26.12.2016 № 613 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Байзақ ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.
3. Байзақ ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 21 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 17 ақпандағы № 6-2-137 болып тіркелген, Байзақ аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінің 2012 жылғы 22 шілдедегі № 22-23 нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 3 – тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 26.12.2016 № 613 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 29 июля 2016 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2016 года № 3152. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 2 октября 2023 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 02.10.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпункта 6 статьи 9 Закона Республики Казахстана от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Байзакского района Жамбылской области от 26.12.2016 № 613 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов согласно приложению данного постановления.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Байзакского района" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, в соответствии с квотой.
3. Признать утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 27 января 2012 года № 21 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-137 от 17 февраля 2012 года, опубликовано 22 июля 2012 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" № 22-23).
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 26.12.2016 № 613 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Шүкеев
Байзақ ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық сақтау басқармасы Байзақ аудандық орталық ауруханасының бас дәрiгерi
Р.М.Сапарбеков
29 шілде 2016 жыл
"ROLA-7" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры
Т. Нурбаев
29 шілде 2016 жыл
Байзақ ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 шілдедегі
№ 351 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Шукеев
Лист согласования
На постановление акимата Байзакского района от 29 июля 2016 года № 351
"Об установлении квоты на рабочих мест для инвалидов"
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач Байзакской районной больницы управления здравоохранения акимата Жамбылской области
Р.М.Сапарбеков
29 июля 2016 года
Директор товарищество
с ограниченной ответственностью
"ROLA-7"
Т. Нурбаев
29 июля 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
№ 351 от 29 июля 2016 года
Список организации установленные квоты рабочих мест для инвалидов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 29.03.2018 № 129 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс орындары ның саны (адам)
Квота пайызы (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Байзақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкемер мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Байзакского района Жамбылской области от 29.03.2018 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций
Количество рабочих мест (человек)
Процент квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия Сарыкемер отдела образования акимата Байзакского района"