Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 462 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қазанда № 3178 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына сәйкес, Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дулат Әбенұлы Сұлтанбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi және оның ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Шүкеев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 462 қаулысына қосымша
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 12.12.2016 № 597 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі).
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
1.
Қант қызылшасы 1 гектарға
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
2.
Қант қызылшасы 1 тоннаға
01.11.2016 жыл
01.12.2016 жыл
3.
Қорғалған топырақтағы көкөніс (фермерлік үлгідегі жылыжай)
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
4.
Қорғалған топырақтағы көкөніс (өнеркәсіптік үлгідегі жылыжай)
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
5.
Қант қызылшасы 1 гектарға, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
6.
Қант қызылшасы 1 тоннаға, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
01.11.2016 жыл
01.12.2016 жыл
7.
Майлы дақылдар
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
8.
Дәндік жүгері, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
9.
Дәндік жүгері
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
10.
Көпжылдық шөптер (таза егіс)
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
11.
Екінші, үшінші жылғы көпжылдық шөптер
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
12.
Көп жылдық шөптер, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
13.
Сүрлемдік жүгері
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
14.
Картоп
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
15.
Сүрлемдік жүгері, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
16.
Күздік бидай
15.12.2016 жыл
20.12.2016 жыл
17.
Жаздық арпа
15.12.2016 жыл
20.12.2016 жыл
18.
Ашық топырақтағы көкөніс
15.12.2016 жыл
20.12.2016 жыл

Об определении сроков представления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Постановление Байзакского районного акимата Жамбылской области от 30 сентября 2016 года № 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 октября 2016 года № 3178
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложении к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дулата Абеновича Султанбекова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М. Шукеев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
№ 462 от 30 сентября 2016 года
Сроки предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 12.12.2016 № 597 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала представления заявки
Сроки окончания представления заявки
1.
Сахарная свекла на 1 гектар
20.10.2016 год
20.11.2016 год
2.
Сахарная свекла на 1 тонну
01.11.2016 год
01.12.2016 год
3.
Овощи закрытого грунта (в теплицах фермерского образца)
20.10.2016 год
20.11.2016 год
4.
Овощи закрытого грунта (в теплицах промышленного образца)
20.10.2016 год
20.11.2016 год
5.
Сахарная свекла на 1 гектар, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
20.10.2016 год
20.11.2016 год
6.
Сахарная свекла на 1 тонну, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
01.11.2016 год
01.12.2016 год
7.
Масличные культуры
20.10.2016 год
20.11.2016 год
8.
Кукуруза на зерно, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
20.10.2016 год
20.11.2016 год
9.
Кукуруза на зерно
20.10.2016 год
20.11.2016 год
10.
Многолетние травы (чистый посев)
20.10.2016 год
20.11.2016 год
11.
Многолетние травы второго, третьего годов жизни
20.10.2016 год
20.11.2016 год
12.
Многолетние травы, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
20.10.2016 год
20.11.2016 год
13.
Кукуруза на силос
20.10.2016 год
20.11.2016 год
14.
Картофель
20.10.2016 год
20.11.2016 год
15.
Кукуруза на силос, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
20.10.2016 год
20.11.2016 год
16.
Яровой ячмень
15.12.2016 год
20.12.2016 год
17.
Озимая пшеница
15.12.2016 год
20.12.2016 год
18.
Овощи на открытом грунте
15.12.2016 год
20.12.2016 год