Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 47 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 2971 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 521 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 26.12.2018 № 521 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімідігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқада шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Иманалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс,
жолаушыларкөлігіжәне автомобиль
жолдарыбасқармасыныңбасшысы
____________________Р. Байтелиев
"29" қаңтар 2016 жыл
Қордай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "29" қаңтардағы
№ 47 қаулысына қосымша
Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
КН-КR-1

Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 29 января 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 марта 2016 года № 2971. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 26 декабря 2018 года № 521
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 26.12.2018 № 521 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района Жамбылской области" обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кордайского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Иманалиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Управления строительства, пассажиского
транспорта и автомобильных дорог акимата
Жамбылской области
____________________Р. Байтелиев
"29" января 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
№ 47 от 29 января 2016 г.
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
2
3
4
1
КН-КR-1