"Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 324 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 414 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда № 3255 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы №541 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 30.12.2022 №541 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23қаңтардағы Заңына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 324 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3172 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 19 қазанында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасымен толықтырылсын.
2. "Қордай ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Саниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 414 қаулысына қосымша
Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
16.
Күздік бидай
15.12.2016 жыл
23.12.2016 жыл
17.
Жаздық арпа
15.12.2016 жыл
23.12.2016 жыл
18.
Ашық топырақтағы көкөніс
15.12.2016 жыл
23.12.2016 жыл

О внесении дополнений в постановление акимата Кордайского района от 21 сентября 2016 года № 324 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 28 ноября 2016 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2016 года № 3255. Утратило силу постановлением Кордайского районного акимата Жамбылской области от 30 декабря 2022 года № 541
Сноска. Утратило силу постановлением Кордайского районного акимата Жамбылской области от 30.12.2022 № 541 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кордайского района от 21 сентября 2016 года № 324 "Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3172, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 19 октября 2016 года) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата Кордайского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кордайского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. Саниязова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 28 ноября 2016 года № 414
Сроки представления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала представления заявки
Сроки окончания представления заявки
16.
Яровой ячмень
15.12.2016 год
23.12.2016 год
17.
Озимая пшеница
15.12.2016 год
23.12.2016 год
18.
Овощи на открытом грунте
15.12.2016 год
23.12.2016 год