"Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 195 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3095 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы 2017 жылғы 5 шілдедегі № 122 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы 05.07.2017 № 122 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы №175 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2691 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 шілдесіндегі № 68 (6061) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мойынқұм ауданы әкімдігінің Регламентiнде:
18 тармақтағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" деген сөздер "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Сәбит Мәденұлы Оразымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нүркенов

О внесении изменения в постановление акимата Мойынкумского района от 27 мая 2015 года № 175 "Об утверждении Регламента акимата Мойынкумского района Жамбылской области"
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 3 мая 2016 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 мая 2016 года № 3095. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 5 июля 2017 года № 122
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 05.07.2017 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мойынкумского района от 27 мая 2015 года № 175 "Об утверждении Регламента акимата Мойынкумского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2691, опубликовано 17 июля 2015 года в газете "Мойынқұм таңы" № 68 (6061) следующие изменения:
в Регламенте акимата Мойынкумского района, утвержденного указанным постановлением:
в пункте 18 слова "Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" заменить словами "Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразымбетова Сабит Маденовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нуркенов