2017 жылға квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №246 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 3296 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және 2 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Омарбек Берген Жақатайұлына жүктелсiн.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Нарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасы
Сарысу аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері
Ж. Кодеков

Об установлении квоты на 2017 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 декабря 2016 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 января 2017 года № 3296
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 7), 8) и 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 1 и для из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 2 к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омарбека Бергена Жакатаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Нарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения "Центральная районная больница
Сарысуского района управления
здравоохранения акимата Жамбылской
области"
Ж.Кодеков

05 қаңтар 2017 жыл
Сарысу ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 27 желтоқсандағы
№246 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Бөлінген квота саны (адам)
1
"Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жаңатас-Су-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

05 января 2017 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Сарысуского района
от 27 декабря 2016 года № 246
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота (человек)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанатас Су-жылу" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"