"2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 57 қаулысына өзгерістер еңгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 314 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3150 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Акимата Шуского района от 1 февраля 2016 года № 57 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 29 июля 2016 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 августа 2016 года № 3150
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 57 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2960 болып тіркелген, 2016 жылдың 22 наурызында "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер еңгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Шуского района от 1 февраля 2016 года № 57 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2960, опубликовано 22 марта 2016 года в газете "Шуская долина" следующие изменения:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлихан Әбілашұлы Балқыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Дәулет
Шу ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 29 шілдедегі
№ 314 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (бала саны) Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Республикалық нысаналыт рансферттер есебінен (теңге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балалақшаларға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталық:

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Балкыбекова Алихана Абилашовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 29 июля 2016 года № 314
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Наименование дошкольного учреждения
Государственный образовательный заказ (на ребенка) финансируемых за счет Республиканских целевых трансфертов
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), из них финансируемые
За счет республиканских трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
За счет республиканских трансфертов (тенге)
Дополнительно выделенные средства из местного бюджета финансируемым из республиканского бюджета (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
1
Мини-центры: