"Қарағанды облысының мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 13/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 10/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 3736 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 72/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 14.11.2017 № 72/04 (ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2015 жылғы 04 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 13/04 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3163 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 30 сәуірінде, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 62-63, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 72-73 газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулымен бекітілген "Қарағанды облысының мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі ережесінің мәтіні бойынша:
"мемлекеттік сатып алуға мониторинг жасау", "мемлекеттік сатып алуды мониторингтеу" деген сөздер "мемлекеттік сатып алуға талдау жасау" сөздерімен, "мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың мониторингін" деген сөздер "мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың талдауын" сөздерімен ауыстырылсын.
2. "Қарағанды облысының мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының
әкімі
Н. Әбдібеков

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2015 года № 13/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление государственных активов и закупок Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 24 февраля 2016 года № 10/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 марта 2016 года № 3736. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14 ноября 2017 года № 72/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14.11.2017 № 72/04 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 04 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2015 года № 13/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление государственных активов и закупок Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3163, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 30 апреля 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 30 апреля 2015 года № 62-63, "Орталық Қазақстан" от 30 апреля 2015 года № 72-73) следующее изменение:
в положении государственного учреждения "Управление государственных активов и закупок Карагандинской области", утвержденном указанным постановлением по всему тексту:
слова "мониторинга государственных закупок", "мониторинг государственных закупок" заменить словами "анализ государственных закупок", слова "мониторинг осуществления государственных закупок", заменить словами "анализ осуществления государственных закупок".
2. Государственному учреждению "Управление государственных активов и закупок Карагандинской области" в соответствии с действующим законодательством принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков