Жаңаарқа ауданы Байдалы би ауылдық округінің Ленино ауылын қайта атау туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі N 68/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйекте N 85 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда N 3997 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, жергілікті қоғамдастық жиналысының 2016 жылғы 2 мамырдағы № 8 хаттамасы, Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 44/05 және Жаңаарқа ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/21 "Жаңаарқа ауданының Байдалы би ауылдық округінің Ленино ауылының атын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы және шешімі, сондай-ақ, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 15 шілдедегі қорытындысы негізінде Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы Байдалы би ауылдық округінің Ленино ауылы – Талдыбұлақ ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімінің орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына және Қарағанды облыстық мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.М. Әдекенов) жүктелсін.
3. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің және Қарағанды облыстық мәслихатының бірлескен қаулысы және шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Сессия төрағасы Ж. Штергер
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров

О переименовании села Ленино сельского округа Байдалы би Жанааркинского района
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 22 сентября 2016 года N 68/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года N 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2016 года N 3997
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании протокола собрания местного сообщества от 2 мая 2016 года № 8, совместного постановления акимата Жанааркинского района от 12 мая 2016 года № 44/05 и решения маслихата Жанааркинского района от 11 мая 2016 года № 2/21 "О переименовании села Ленино Байдалыбийского сельского округа Жанааркинского района", а также заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 15 июля 2016 года акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Ленино сельского округа Байдалы би Жанааркинского района – на село Талдыбулак.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Карагандинской области и решения Карагандинского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области и постоянную комиссию Карагандинского областного маслихата по вопросам социально-культурного развития и социальной защите населения (С.М. Адекенов).
3. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков
Председатель сессии Ж. Штергер
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров