Жезқазған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 35/14 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жезқазған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Ақылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласы әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 35/14 қаулысына қосымша
Жезқазған қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 12/01 "Жезқазған қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2668 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде № 26 (26) "Жезказганский вестник" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 шілдеде жарияланған) қаулысы.
2. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/01 "Жезқазған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3085 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 сәуірде № 14 (7922) "Сарыарқа", № 14 (64) "Жезказганский вестник" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 мамырда жарияланған) қаулысы.
3. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/02 "Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3084 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде № 15 (7923) "Сарыарқа", № 15 (65) "Жезказганский вестник" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 мамырда жарияланған) қаулысы.
4. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/17 "Жезқазған қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде № 15 (7923) "Сарыарқа", № 15 (65) "Жезказганский вестник" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 мамырда жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жезказгана
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 20 декабря 2016 года № 35/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2017 года № 4101
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жезказган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жезказган Есетова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б.Ахметов
Приложение
к постановлению
акимата города Жезказган
от 26 декабря 2016 года
№ 35/14
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Жезказган
1. Постановление акимата города Жезказган от 22 мая 2014 года №12/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2668, опубликовано 11 июля 2014 года в газете "Жезказганский вестник" № 26 (26) и 31 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3085, опубликовано 03 апреля 2015 года в газетах "Жезказганский вестник" № 14 (64), "Сарыарқа" № 14 (7922) и 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, опубликовано 10 апреля 2015 года в газетах "Жезказганский вестник" № 15 (65), "Сарыарқа" № 15 (7923) и 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/17 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 10 апреля 2015 года в газетах "Жезказганский вестник" № 15 (65), "Сарыарқа" № 15 (7923) и 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/18 "Жезқазған қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3087 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде № 15 (7923) "Сарыарқа", № 15 (65) "Жезказганский вестник" газеттерінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 мамырда жарияланған) қаулысы.

5. Постановление акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3087, опубликовано 10 апреля 2015 года в газетах "Жезказганский вестник" № 15 (65), "Сарыарқа" № 15 (7923) и 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").