Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 2/22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 маусымда № 3837 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/326 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 10.06.2020 № 40/326 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық маслихат ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Пшенбаев
Қалалық маслихаттың хатшысы К. Тейлянов

О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 4 мая 2016 года № 2/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2016 года № 3837. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июня 2020 года № 40/326
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10.06.2020 № 40/326 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Пшенбаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов