Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 220 "Шалғы кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының № 74 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 4129 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 154 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 18.08.2022 № 154 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 220 "Шалғы кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2622 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 11 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 17 мамырдағы № 21 (693) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шалғы кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларында:
12 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны "Шалғы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне береді.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІІІ сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова

О внесении изменения в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 220 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Шалгинск"
Решение VIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2016 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 января 2017 года № 4129. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 18 августа 2022 года № 154
Сноска. Утратило cилу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 18.08.2022 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 220 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Шалгинск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2622, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 11 мая 2014 года, в газете "Қазыналы өңір" от 17 мая 2014 года № 21 (693)), следующее изменение:
в Правилах проведения раздельных сходов местного сообщества на территории поселка Шалгинск, утвержденных указанным решением:
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шалгинский".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІІІ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова