Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының № 405 "Қарағанды облысы Ақтас кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 102 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 4076 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 143 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 23.06.2022 № 143 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының № 405 "Қарағанды облысы Ақтас кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2946 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 4 ақпанда жарияланған, 2016 жылғы 6 ақпандағы № 6 "Саран газеті" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны "Ақтас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне береді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Мамирова
Мәслихат хатшысы Р. Бекбанов
КЕЛІСІЛДІ
Қарағанды облысы
Ақтас кентінің әкімі
___________ Қ. Сүлейменов.
"22" желтоқсан 2016 жыл

О внесении изменения в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 405 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актас Карагандинской области"
Решение 9 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2017 года № 4076. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 июня 2022 года № 143
Сноска. Утратило cилу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.06.2022 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 405 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актас Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2946, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 4 февраля 2015 года, опубликовано в газете "Саран газеті" от 6 февраля 2015 года № 6), следующее изменение:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актас.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Мамирова
Секретарь маслихата Р. Бекбанов
СОГЛАСОВАНО
Аким поселка Актас
Карагандинской области
____________ К. Сулейменов.
22 декабря 2016 года