Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 09/01 "1 топ мүгедектеріне әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 05/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 наурызда № 3691 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 3 мамырдағы № 21/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 03.05.2024 № 21/02 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы "1 топ мүгедектеріне әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде" № 09/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3147 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 16 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 қазанда жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде";
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрі ақшалай төлем түрінде – 4800 теңге мөлшерінде жылына біржолғы көмек көрсетілсін.".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров

О внесении изменений в постановление акимата Абайского района № 09/01 от 18 марта 2015 года "Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 10 февраля 2016 года № 05/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2016 года № 3691. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 3 мая 2024 года № 21/02
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03.05.2024 № 21/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района № 09/01 от 18 марта 2015 года "Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 24 апреля 2015 года № 16, в информационно – правовой системе "Әділет" 28 октября 2015 года) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы и детям инвалидам до 16 лет";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Оказать дополнительный вид социальной помощи инвалидам 1 группы и детям инвалидам до 16 лет в виде денежных выплат единовременно 1 раз в год в размере – 4800 тенге.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров