Ақтоғай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 197 "Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі 6 сессиясының № 60 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 3980 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 470 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 470 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі 21 сессиясының №197 "Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2629 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінің №21 (7441) санында, 2014 жылғы 21 шілдедегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
6 тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы М. Қасымхан
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Әбеуов

О внесении изменения в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 197 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района"
Решение 6 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2016 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 октября 2016 года № 3980. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 470
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30.12.2020 № 470 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 197 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2629, опубликовано 20 мая 2014 года в районной газете "Тоқырауын тынысы" № 21 (7441), 21 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменения :
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 2) пункта 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Касымхан
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов