Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 13/13 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 3792 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 24/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 20.04.2021 № 24/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 23/02 "Автодүкендерден және (немесе) шатырлардан жылжымалы сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген жерлер белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-122 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 қыркүйектегі №38 (916) "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Руслан Есенбекович Нурмуханбетовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Бұқар жырау ауданы әкімінің
2016 жылғы 3 мамырдағы
№ 13/13 қаулысына қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Ботақара кенті
Гастроном дүкенінің артындағы Б. Момышұлы көшесінің бойындағы алаң
2
Ғ. Мұстафин кенті
Бейбітшілік көшесі 26, бойындағы алаң
3
Қушоқы кенті
Разрезовская көшесі 38, бойындағы алаң
4
Ақбел ауылы
Юбилейная көшесі 16, бойындағы алаң
5
Ақтөбе ауылы
Центральная көшесі 15, бойындағы алаң
6
Ынтымақ ауылы
Интумакская көшесі 76, бойындағы алаң
7
Ақөре ауылы
Целинная көшесі 13, бойындағы алаң
8
Баймырза ауылы
Клубная көшесі 2, мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
9
Ботақара ауылы
Кирова көшесі 13, бойындағы алаң
10
Белағаш ауылы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 3 мая 2016 года № 13/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 мая 2016 года № 3792. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20 апреля 2021 года № 24/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20.04.2021 № 24/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар-Жырауского района "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток" от 9 августа 2011 года № 23/02 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-122, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" от 24 сентября 2011 года № 38 (916).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурмуханбетова Руслана Есенбековича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 3 мая 2016 года № 13/13
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Бухар-Жырауского района
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Ботакара
Площадь по улице Б. Момушулы за зданием магазина Гастроном
2
Поселок Г. Мустафина
Площадь по улице Мира 26
3
Поселок Кушокы
Площадь по улице Разрезовская 38
4
Село Акбел
Площадь по улице Юбилейная 16
5
Село Актобе
Площадь по улице Центральная 15
6
Село Ынтымак
Площадь по улице Интумакская 76
7
Село Акоре
Площадь по улице Целинная 13
8
Село Баймырза
Площадь перед зданием Дома культуры улица Клубная 2
9
Село Ботакара
Площадь по улице Кирова 13
10
Село Белагаш

Ленинград көшесінің бойындағы 28-30 үйлердің арасындағы алаң
30
Центральное ауылы
Ленин көшесінің бойындағы "Ербол" дүкенінің жанындағы алаң
31
Шешенқара ауылы
Пискунов көшесі 38-40 бойындағы "Азық түлік" және "Асель" дүкендерінің жанындағы алаң

Площадь по улице Ленинградская между домами 28 и 30
30
Село Центральное
Площадь возле магазина "Ербол" по улице Ленина
31
Село Шешенкара
Площадь на участках по улице Пискунова, 38 и 40 возле магазина "Азық-түлік" и "Асель"