Қарқаралы ауданында 2017 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы Х сессиясының № VI-10/79 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 4112 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2017 год в Каркаралинском районе
Решение X сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № VI-10/79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2017 года № 4112
В соответствии с Законом Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қарқаралы ауданында 2017 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері, осы шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Мубараков
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нүркенов
Аудандық мәслихаттың
2016 жылдың 22 желтоқсанындағы
№ ҮІ-10/79 шешіміне қосымша
Қарқаралы ауданында 2017 жылға арналған салық салу объектiсiнiң бiрлiгiне тiркелген салық ставкаларының мөлшерлерi
Салық салу объектiсiнiң атауы
Айына тiркелген салық ставкаларының мөлшерлерi (айлық есептiк көрсеткiштер)
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
2.
Бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
4
4.
Ойын жолы
7
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
3

1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Каркаралинском районе на 2017 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Мубараков
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № VI-10/79
Размеры ставок фиксированного налога на единицу обьекта
налогообложения в Каркаралинском районе на 2017 год
Наименование обьекта налогообложения
Размеры ставок фиксированного налога в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4
Игровая дорожка
7
5
Карт
5
6
Бильярдный стол
3