Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4083 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 03/14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 12.01.2018 № 03/14 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 37/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2017 года № 4083. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 12 января 2018 года № 03/14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 12.01.2018 № 03/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2 пайыздан 4 пайызға дейінгі мөлшерде жұмыс орындары квотаңсы белгіленсін.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно – правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2 процентов до 4 процентов согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Н. Омарханов
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 37/01 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің
тізімдік саны
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Нұра аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Нуринского района Н. Омарханов
Приложение
к постановлению акимата Нуринского района
от 22 декабря 2016 года № 37/01
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Нуринского района"