Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 15/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 3756 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 13/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 04.03.2019 № 13/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8 бабы 1 тармақтың 3) тармақшасына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Шайжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 24 наурыздағы
№ 15/02 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 07.02.2018 № 09/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
1
Тауарлар
1.1*
Көмір
2
Жұмыстар
2.1*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын объектілерді (жүйелерді) салу (құрлысы) және (немесе) реконструкциялау
2.2*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асатын кентішілік, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа, ағымды жөндеу.
2.3*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асатын бар нысандарды күрделі жөндеу (жобалау – сметалық құжаттаманы әзірлеуді қоспағанда).

Об определении перечня товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 24 марта 2016 года № 15/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2016 года № 3756. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 4 марта 2019 года № 13/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 04.03.2019 № 13/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Шайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 24 марта 2016 года
№ 15/02
Перечень товаров, работ, услуг, по которым организация
и проведение государственных закупок выполняются
единым организатором государственных закупок
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 07.02.2018 № 09/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование
1
Товары
1.1*
Уголь
2
Работы
2.1*
Создание (строительство) и (или) реконструкция объектов (систем), реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях, коммунальных государственных предприятиях района
2.2*
Капитальный, средний, текущий ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог, дорог районного значения, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях, коммунальных государственных предприятиях района
2.3*
Капитальный ремонт имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях района (за исключением разработки проектно-сметной документации)

2.4*
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
*мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бойынша мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу электрондық сатып алу арқылы конкурс немесе аукцион тәсілімен өткізілетін тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға қолданылады.

2.4*
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
* организация и проведение государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, осуществляемые единым организатором государственных закупок, распространяется на государственные закупки товаров, работ и услуг проводимые способом конкурса или аукциона посредством электронных государственных закупок