Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және тұратын мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы V сессиясының № 48 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 4015 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 417 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 10000 (он мың) теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Әлеуметтiк көмек аудандық бюджетте тиiстi қаржы жылына осы мақсаттарға қарастырылған қаражат шегiнде Ұлытау ауданында тiркелген және тұрақты тұратын азаматтарға көрсетiлетiнi белгiленсiн.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы А. Бейсембаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах
Решение V сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 октября 2016 года № 4015. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30.12.2020 № 417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах в размере 10000 (десять тысяч) тенге.
2. Установить социальную помощь гражданам зарегистрированным и постоянно проживающим в Улытауском районе в пределах предусмотренных для этих целей средств районного бюджета на соответствующий финансовый год.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бейсенбаев
Секретарь районного
маслихата
Т. Сейтжанов