Приозерск қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 2/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 3648 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 10/39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 29.02.2024 № 10/39 (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын (№ 1 қосымша).
2. Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үміткелердің сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар берілсін (№ 2 қосымша).
3. Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 5/7 "Приозерск қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 2 наурызда № 8-4-223 тіркелген, "Приозерский Вестник" газетінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 5 (214) санында жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы А.Исатаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Д.Сәденов
2016 жылғы "21" қаңтардағы
№ 2/1 қала әкімдігінің
"Приозерск қаласының аумағында
Қазақстан Республикасы Президенттігіне,
Қазақстан Республикасы Парламент
Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша,
облыстық және қалалық мәслихат
депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен
кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік
баспа материалдарын орналастыру үшін
орындарды анықтау туралы"
қаулысына № 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттарына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
Елді мекен атауы
Орналасу орны
Приозерск қаласы
"Березка" дүкенінің маңында орналасқан хабарландыру тақтасы
"Интернет кафе" дүкенінің маңында орналасқан хабарландыру тақтасы
Приозерск қаласының "Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының бөлімшесі ғимараты маңында орналасқан хабарландыру тақтасы
Қалалық базардың жанында орналасқан хабарландыру тақтасы
Орталық алаңдағы хабарландыру тақтасы
2016 жылғы "21" қаңтардағы
№ 2/1 қала әкімдігінің
"Приозерск қаласының аумағында
Қазақстан Республикасы Президенттігіне,
Қазақстан Республикасы Парламент
Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша,
облыстық және қалалық мәслихат
депутаттарына үміткерлерінің сайлаушылармен
кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік
баспа материалдарын орналастыру үшін
орындарды анықтау туралы"
қаулысына № 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
Елді мекен атауы
Кездесу өтетін орны
Приозерск қаласы
"Приозерск қаласының "Достық"
балалар-жас өспірімдер орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының акт залы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата на территории города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 21 января 2016 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 февраля 2016 года № 3648. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 29 февраля 2024 года № 10/39
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 29.02.2024 № 10/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституцией Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сенября 1995 года, акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата (приложение № 1).
2. Предоставить помещения для проведения встреч с избирателями в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата (приложение № 2).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 24 февраля 2011 года № 5/7 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встречс избирателями кандидатов Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихатана территории города Приозерск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-223 от 2 марта 2011 года, опубликованное в газете "Приозеркий Вестник" № 5 (214) от 4 марта 2011 года).
4. Контроль за исполением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города ИсатаеваА. Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязонности акима города Д. Саденов
Приложение № 1
к постановлению акимата города
"Об определении мест для размещения
агитационных печатных материалов и помещений
для проведения встреч с избирателями кандидатов
в Президенты Республики Казахстан,
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
по партийным спискам, областного и городского маслихата
на территории города Приозерск" от 21 января 2016 года № 2/1
Наименование населенного пункта
Места размещения
город Приозерск
Доска объявлений возле магазина "Березка"
Доска объявлений возле магазина "Интернет кафе"
Доска объявлений у здания Приозерского отдела Акционерного общества "Казахтелеком"
Доска объявлений у городского рынка
Сцена на центральной площади
Приложение № 2
к постановлению акимата города
"Об определении мест для размещения
агитационных печатных материалов и помещений
для проведения встреч с избирателями кандидатов
в Президенты Республики Казахстан,
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
по партийным спискам, областного и городского маслихата
на территории города Приозерск" от 21 января 2016 года № 2/1
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
город Приозерск
Актовый зал коммунального государственного
казеного предприятия "Центр детско-юношеского творчества "Достық" города Приозерск"