"Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 338 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 525 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 тамызда № 5569 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 338 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести", "Сыр бойы" газеттерінде 2016 жылғы 15 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер қатысуындағы мемлекеттің 100 пайыз үлесі, сондай-ақ, мүліктік кешен ретінде кәсіпорындар жекешелендірілсін.";
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қайсар" Қызылорда облыстық
футбол клубы" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
директорының міндетін атқарушы
__________________ Әлназаров Ж.Ш.
2016 жылғы "12" 07
"Қызылорда" Өңірлік инвестициялық
орталығы" микроқаржылық ұйымы
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
__________________ Ерниязов С.Н.
2016 жылғы "12" 07
"Сыр Медиа" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
__________________ Оңғарбаев А.С.
2016 жылғы "12" 07
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "12" шілдедегі
№ 525 қаулысына
Қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 338 қаулысымен
Бекітілген
Жекешелендірілетін коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер қатысуындағы мемлекеттің 100 пайыз үлесі, сондай-ақ, мүліктік кешен ретінде кәсіпорындар тізбесі
№ п/п
Ұйымдар атауы
Іске асыру мерзімі
Жекешелендіру әдісі
Жекешелендіру түрі
1.
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
қыркүйек 2016 жыл
Тендер
Мүліктік кешен ретінде
2.
"Қызылорда облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ұлттық спорт түрлері және бұқаралық сауықтыру-дене шынықтыру клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қыркүйек 2018 жыл
Тендер
Мүліктік кешен ретінде
3.
"Қайсар" Қызылорда облыстық футбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
қыркүйек 2020 жыл
Тендер
100% қатысу үлесі
4.
"Сыр медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
қазан
2020 жыл
Тендер
100% қатысу үлесі
5.
"Қызылорда" өңірлік инвестициялық орталығы" микроқаржылық ұйымы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
қараша
2020 жыл
Тендер
100% қатысу үлесі

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 338 "О некторых вопросах приватизации"
Постановление акимата Кызылординской области от 12 июля 2016 года № 525. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 августа 2016 года № 5569. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 338 "О некоторых вопросах приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 15 марта 2016 года в газетах "Кызылординские вести", "Сыр бойы") следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Приватизировать 100 процентов государственных долей участия в товариществах с ограниченной ответственностью, а также предприятия как имущественные комплексы, находящихся в коммунальной собственности по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
директора товарищества с
ограниченной ответственностью
"Кызылординский областной
футбольный клуб "Кайсар"
__________________ Ж.Ш. Альназаров
"12" 07 2016 года
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Микрофинансовая организация
"Региональный инвестиционный
центр "Кызылорда"
__________________ С.Н. Ерниязов
"12" 07 2016 года
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Сыр медиа"
__________________ А.С. Онгарбаев
"12" 07 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "12" июля 2016 года № 525
Утверждено
постановлением акимата
Кызылординской области
от 10 февраля 2016 года № 338
Перечень приватизируемых 100 процентов государственных долей участия в товариществах с ограниченной ответственностью, а также предприятия как имущественные комплексы, находящихся в коммунальной собственности
№ п/п
Наименование организаций
Срок реализации
Способ приватизации
Вид приватизации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения Кызылординской области
сентябрь 2016 года
Тендер
Как имущественный комплекс
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Клуб национальных видов спорта и массово-оздоровительной физической культуры" управления физической культуры и спорта Кызылординской области"
сентябрь 2018 года
Тендер
Как имущественный комплекс
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординский областной футбольный клуб "Кайсар"
сентябрь 2020 год
Тендер
100 % доля участия
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сыр медиа"
октябрь 2020 год
Тендер
100 % доля участия
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Микрофинансовая организация "Региональный инвестиционный центр "Кызылорда"
ноябрь 2020 год
Тендер
100 % доля участия