2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 6-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 ақпанда № 5335 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 84-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 25.04.2016 № 84-қ қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 18 января 2016 года № 6-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 февраля 2016 года № 5335. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 25 апреля 2016 года № 84-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 25.04.2016 № 84-қ (вводится в действие со дня подписания).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.