Арал қаласының көшелері мен тұйығын қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы N 8-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы N 282 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда N 5362 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе бөлігіне өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.04.2024 № 52-қ бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Арал қаласының мына көшелері мен тұйығы:
1) Н.Гоголь көшесін Қазыбай Қошқаровтың есімімен;
2) М.Кутузов көшесін Махамбетали Жарымбетовтың есімімен;
3) Ш.Уәлиханов тұйығы Дабыл Сахиевтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданы әкімінің Арал аудандық мәслихатының
міндетін атқарушы кезектен тыс қырық алтыншы
сессиясының төрағасы
М. Оразбаев А. Бөлекбаев
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Данабай

О переименовании улиц и переулка города Аральск
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 25 января 2016 года N 8-қ и решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 января 2016 года N 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2016 года N 5362.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года №4 акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Вводная часть с изменениями, внесенными совместным постановлением акимата Аральского района Кызылординской области от 11.04.2024 № 52-қ и решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать следующие улицы и переулок города Аральск:
1) улицу Н.Гоголя именем Казибай Кошкарова;
2) улицу М.Кутузова именем Махамбетали Жаримбетова;
3) переулок Ш.Уалиханова именем Дабыла Сахиева.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Председатель внеочередной сорок
акима Аральского района шестой сессии Аральского
районного маслихата
М. Оразбаев А. Болекбаев
Секретарь Аральского
районного маслихата
К. Данабай