"Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 44 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 20 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 5370 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 95 қаулысымен (14.05.2016 бастап күшіне енеді).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 44 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4963 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
“1. Жалпы ережелер”деген бөлімде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“9. “Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесі: сенбі және жексенбі, заңнама актілерімен белгіленген басқа демалыс және мереке күндерінен басқа демалыс және мереке күндерінен бөлек, күн сайын дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 09.00-ден 19.00-ге дейін (сағат 13.00-ден 15.00-ге дейін үзіліс).”;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“10. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 120200, Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі №3.”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 26 марта 2015 года №44 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жалагашский районный отдел строительства"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 01 февраля 2016 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 февраля 2016 года № 5370. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11.05.2016 № 95 (вступает в силу с 14.05.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 26 марта 2015 года № 44 “Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел строительства” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4963, опубликованный 30 апреля 2015 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующие изменения:
в Положении коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел строительства”, утвержденным указанным постановлением:
в разделе “1. Общие положения”:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
“9. График работы коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел строительства” ежедневно, с понедельника по пятницу включительно, с 09.00 до 19.00 часов (перерыв с 13.00 до 15.00 часов), кроме субботы и воскресенья других выходных и праздничных дней, установленных законодательными актами.”;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
“10. Местонахождение юридического лица: 120200, Республика Казахстан, Кызылординская область, Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица Желтоксан № 3.”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев