Жалағаш ауданы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 қазандағы № 203 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 5628 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 14.12.2016 № 268 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министірінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы” Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 317 бұйрығына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении сроков предоставления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жалагашскому району
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 04 октября 2016 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 октября 2016 года № 5628. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14 декабря 2016 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14.12.2016 № 268 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан- Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 317 “О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 “Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жалағаш ауданы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары А.Дәрібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 4 қазандағы
№ 203 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрі
Өтінім ұсыну мерзімдері
1
2
3
1
Күріш
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
2
Мақсары
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
3
Ағымдағы жылғы жоңышқа
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
4
Өткен жылғы жоңышқа
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
5
Картоп
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
6
Көкөніс
25 тамыздан 01 қарашаға дейін
7
Бақша
25 тамыздан 01 қарашаға дейін

1. Определить сроки предоставления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жалагашскому району, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Дарибаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 4 октября 2016 года № 203
Cроки предоставления заявок для включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жалагашскому району
№ п/п
Субсидируемые приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки предоставления заявок
1
2
3
1.
Рис
с 25 августа до 01 ноября
2.
Сафлор
с 25 августа до 01 ноября
3.
Люцерна текущего года
с 25 августа до 01 ноября
4.
Люцерна прошлых лет
с 25 августа до 01 ноября
5.
Картофель
с 25 августа до 01 ноября
6.
Овощи
с 25 августа до 01 ноября
7.
Бахчевые
с 25 августа до 01 ноября