"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 мамырдағы № 40/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 50/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 наурызда № 5385 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 02 маусымда 5006 нөмірмен тіркелген, 2015 жылдың 10 маусымда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 мамырдағы № 40/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақтың 3), 10) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
3) ең төмен күнкеріс деңгейі – "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрлігі Статистика Комитетінің Қызылорда обылысының статистика департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі есептейтін, мөлшері бойынша ең төмен тұтыну себетінің құнына тең, бір адамға қажетті ең төмен ақшалай кіріс;
10) уәкілетті ұйым – "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы Шиелі аудандық бөлімшесі;
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс L сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы: Ә. Оразбекұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ М.Н. Делмұханов
"11" ақпан 2016 жыл

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 мая 2015 года № 40/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2016 года № 50/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 марта 2016 года № 5385. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 мая 2015 года № 40/2 "Об утверждении правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5006 от 02 июня 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 10 июня 2015 года) следующие изменения:
Подпункты 3), 10) пункта 3 изложить в новой редакции:
3) прожиточный минимум – необходимый минимальный денежный доход на одного человека, равный по величине стоимости минимальной потребительской корзине, рассчитываемый республиканским государственным учреждением "Департамент статистики Кызылординской области Комитета по Статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан".
10) уполномоченная организация - Шиелийское районное отделение Кызылординского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр пенсионных выплат Министерства здравохранения и социального развития Республики Казахстан";
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
L сессии районного маслихата,
cекретарь районного маслихата: А. Оразбекулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"
______________ М.Н. Дельмуханов
"11" февраля 2016 года