Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 5/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 5629 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 29/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.10.2018 № 29/15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. "Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" 2015 жылғы 01 қазандағы № 44/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 қазандағы № 5182 тіркелген, 2015 жылғы 28 қазандағы "Өскен Өңір" газетінің № 83 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихаттың Шиелі аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысы
Ә.Әбдіқадырова Ә.Оразбекұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ М.Делмұханов
12 қазан 2016 жыл

О преставлении социальной помощи на приобретение топлива
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 октября 2016 года № 5/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2016 года № 5629. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 4 октября 2018 года № 29/15
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.10.2018 № 29/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет средств местного бюджета в размере 4 (четыре) месячных расчетных показателей.
2. Признать утратившим силу решение "О преставлении социальной помощи на приобретение топлива" от 01 октября 2015 года № 44/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5182 от 20 октября 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 28 октября 2015 года № 83).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Шиелийского Секретарь Шиелийского
районного маслихата районного маслихата
А.Абдыкадырова А.Оразбекулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управления координации
занятости и социальных программ
по Кызылординской области"
____________________ М.Дельмуханов
12 октября 2016 год