Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 12/214 және облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі № 265 "Ақтау қаласының Өмірзақ кенті мен Маңғыстау селосының әкімшілік-аумақтық құрылымдарына өзгерістер енгізу туралы" шешімі мен қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 32/484 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 59 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 сәуірде № 2998 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 12/214 және облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі № 265 "Ақтау қаласының Өмірзақ кенті мен Маңғыстау селосының әкімшілік-аумақтық құрылымдарына өзгерістер енгізу туралы" шешімі мен қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1926 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 1 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қаласы Өмірзақ ауылы мен Маңғыстау ауылының әкімшілік-аумақтық құрылымдарына өзгерістер енгізу туралы";
көрсетілген шешім мен қаулының 1-тармағында "кентінің", "кент" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауыл" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мен қаулының 2-тармағында:
"Ақтау қаласының" деген сөздер алынып тасталсын;
"селосының", "село" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауыл" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы қаулының және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
Сессия төрағасы Б. Уандықов
Облыстық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Ә. Сахимов

О внесении изменений в решение областного маслихата от 28 сентября 2005 года № 12/214 и постановление акимата области от 21 сентября 2005 года № 265 "О внесении изменений в административно-территориальные устройства поселка Умирзак и села Мангистау города Актау"
Решение Мангистауского областного маслихата от 26 февраля 2016 года № 32/484 и Постановление акимата Мангистауской области от 26 февраля 2016 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 01 апреля 2016 года № 2998
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 28 сентября 2005 года № 12/214 и постановление акимата области от 21 сентября 2005 года № 265 "О внесении изменений в административно-территориальные устройства поселка Умирзак и села Мангистау города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1926, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 5 ноября 2005 года) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О внесении изменений в административно-территориальные устройства села Умирзак города Актау и села Мангистау";
в пункте 1 указанного решения и постановления слова "поселка", "поселок" заменить соответственно словами "села", "село";
в пункте 2 указанного решения и постановления слова "города Актау" исключить.
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
Председатель сессии Б. Уандыков
Исполняющий обязанности
секретаря областного маслихата А. Сахимов