Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 213 "Маңғыстау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласындағы инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 09 наурыздағы № 69 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 3003 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Агроөнеркәсіптік кешен мен ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы" 2015 жылғы 1 маусымдағы № 166 Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2753 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 213 "Маңғыстау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласындағы инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2155 болып тіркелген, 2012 жылы 29 қыркүйекте "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласындағы инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру жөніндегі Ережеде ( бұдан әрі - Ереже):
1 тараудың 2 тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджеттік бағдарламаның әкімшісі - Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген Маңғыстау облысының агроөнеркәсіптік кешенінде инновациялық тәжірибелерді әзірлеу, тарату және енгізу бойынша бюджеттік бағдарламаға әкімшілік ету жөніндегі функциялар жүктелген "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі";
1 тараудың 2 тармағы мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
7) комиссия - өтінімдерді қабылдау/қабылдамау туралы шешім қабылдау үшін облыс әкімінің өкімімен құрылған жергілікті атқарушы органның жанындағы тұрақты жұмыс iстейтiн алқалы орган. Комиссия құрамына облыс әкімінің ауыл шаруашылығы мәселелері бойынша орынбасары, табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу, индустриялық-инновациялық даму, экономика және бюджеттік жоспарлау басқармаларынан өкілдер, сондай-ақ Маңғыстау кәсіпкерлер палатасы мен қоғамдық ұйымдардың өкілдері енгізіледі. Комиссия хатшысы оның құрамына кірмейді.";
көрсетілген қаулының 8 қосымшасында:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі" атынан, бұдан әрі Тапсырыс беруші деп аталатын, Ереженің негізінде әрекет ететін, ____________ бір тараптан, және бұдан әрі - Орындаушы деп аталатын, ___________атынан, Жарғының негізінде әрекет ететін __________ екінші тараптан, "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 20___ жылғы "___"_____ №____ шешімін басшылыққа ала отырып, инновациялық жобаны енгізу және тарату бойынша осы Шартты жасасты және мына төмендегілер туралы келісімге келді:".

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 3 сентября 2012 года № 213 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 09 марта 2016 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 апреля 2016 года № 3003
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением акимата Мангистауской области от 1 июня 2015 года № 166 "Об изменении наименования государственного учреждения "Областное управление сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2753) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 3 сентября 2012 года № 213 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2155, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 29 сентября 2012 года) следующие изменения и дополнение:
в Правилах организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Мангистауской области (далее - Правила), утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 2 главы 1 изложить в следующей редакции:
1) "администратор бюджетной программы - государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Мангистауской области", на которое в установленном законодательством Республики Казахстан возложены функции по администрированию бюджетной программы по разработке, распространению и внедрению инновационного опыта в агропромышленном комплексе Мангистауской области";
пункт 2 главы 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
7) комиссия - постоянно действующий коллегиальный орган при местном исполнительном органе, образованный распоряжением акима области для принятия решений по одобрению/отклонению заявок. В состав комиссии включаются: заместитель акима области по вопросам сельского хозяйства, представители от управлений природных ресурсов и регулирования природопользования, индустриально-инновационного развития, экономики и бюджетного планирования области, а также представители палаты предпринимателей Мангистауской области и общественных организаций. Секретарь комиссии не входит в ее состав.";
в приложении 8 указанного постановления:
преамбулу изложить в новой редакции:
"Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Мангистауской области", именуемое в дальнейшем Заказчик, в лице _____________, действующего на основании Положения ____________, с одной стороны, и _______________, именуемый дальнейшем Исполнитель, в лице директора _______________, действующего на основании Устава, с другой стороны, руководствуясь решением государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" от "___" _______ 20 __ г № ___, заключили настоящий Договор по внедрению и распространению инновационного проекта и пришли к соглашению о нижеследующем:".

2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
Маңғыстау облысының ауыл
шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
"09" наурыз 2016 жыл

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Ерсайынулы Б.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного
учреждения"Управление сельского
хозяйства Мангистауской области"
Ерсайынулы Б.
"09" март 2016 год.