Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 99 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2016 жылға субсидиялар көлемдері мен нормативтерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 қарашадағы № 335 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қарашада № 3189 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 99 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2016 жылға субсидиялар көлемдері мен нормативтерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3045 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"Маңғыстау облысының
ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
"07" 11 2016 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "07" 11
№ 335 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 18 апреля 2016 года № 99 "Об утверждении объемов и нормативов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год"
Постановление акимата Мангистауской области от 07 ноября 2016 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 22 ноября 2016 года № 3189
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9987) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 18 апреля 2016 года № 99 "Об утверждении объемов и нормативов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3045, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 мая 2016 года) следующее изменение:
приложение 3 указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Б. Ерсайынулы) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
Руководитель государственного
учреждения "Управление сельского
хозяйства Мангистауской области"
Ерсайынулы Б.
"07" 11 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "07" 11 2016 года № 335
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области

2016 жылғы 18 сәуірдегі № 99
қаулысына 3 қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға 2016 жылға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидияланатын көлем,
килограмм
Субсидия сомасы,
мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту
1
Қой шаруашылығында селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу:
асыл тұқымдық зауыттар мен шаруашылықтардағы асыл тұқымды қойлардың аналық басы

от 18 апреля 2016 года № 99
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год
Направление субсидирования
Нормативы субсидий
на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем, килограмм
Сумма субсидий, тысяч тенге
Развитие племенного животноводства
1
Ведение селекционной и племенной работы в овцеводстве:
маточное поголовье племенных овец в племенных заводах и хозяйствах